Hodowla kotów rasy Devon Rex

CH KOKO Torunisko*PL

Misia

Koko w domu nazywana jest Misią ze względu na jej wyjątkowo bujne, mięciutkie futerko. Koteczka arcy spokojna. Stroni od domowych kocich konfliktów i pyskówek. Kocha towarzystwo człowieka ale nigdy o nie nie konkuruje raczej cierpliwie czeka na moment dla siebie. Pomimo białego umaszczenie kotka nie ma absolutnie żądnych kłopotów zdrowotnych. Jej spojrzenie w wyjątkowym odcieniu akwamaryny zapiera dech w piersiach. Z racji bogatej puli cech genetycznych które niesie liczymy na przepiękne kocięta.

POPPY Gaspari Catline*PL

Rossy

Poppy w domy nosi imię Rossy. Charakterna, skryta introwertyczka. Nie nawiązuje łatwo relacji ale jak już zaufa nagradza cierpliwość człowieka wielką czułością i oddaniem. Ta czarno-srebrna dama jest też najbardziej walecznym i łownym kotem w domu. Rosy bez problemu na pierwszej swojej wystawie uzyskała dwa certyfikaty ale ze względu na swoją delikatną i płochliwą naturę tego typu pokazy kompletnie nie przypadły jej do gustu więc dla jej dobra i komfortu psychicznego wycofałam ją z kontynuowania kariery wystawowej.

CH MEGI Gaspari Catline*PL

Malwina

Megi w zaciszu domowym nazywana jest Malwinką. Najbardziej interaktywny ze wszystkich moich devonów. Szylkretowa piękność o szmaragdowo-żółtym spojrzeniu i wyjątkowo miękkim futerku. Największym jej atutem jest charakter. To bardziej małpka kapucynka niż kot. Zawsze na człowieku. Odpowida wokalnie na każde wezwanie. Aportuje zabawki. Wykonuje wyuczone polecenia. Mądra, bardzo czuła i wrażliwa. Nie wyobrażam sobie życia bez tej kotki. Malwinka pnie się szybko po szczeblach kariery wystawowej i brakuje jej już zaledwie jednego certyfikatu do tytułu Inter Championa.

ZULAY Bella Tigra*PL

Zulay

Zulay to miłość od pierwszego wejrzenia. Pierwsza w moim stadzie kotka o tak ekstremalnym wyglądzie. Zulay wyróżnia także żywiołowy charakter. Koteczka jest bardzo ciekawska i ruchliwa. Nikomu w domu nie daje w kaszę dmuchać. Biada temu kto odważy się wejść jej w drogę. Pomimo drobnej budowy doskonale daje sobie radę z dużo większymi od siebie kotami. Jest uroczą łobuzicą, ale to zdecydowanie dziewczyna obok której nie da się przejść obojętnie.

odwiedź nas na FB

Scroll to Top